Víkendový leháro... tak trochu

8. září 2013 v 15:17 | nAΣnsi Seuτa

Bože, bože. Ještě před pěti minutami musel být pátek. Tak proč je sakra zase neděle odpoledne?! -.-
Když byl ten skutečný pátek, měla jsem chuť udělat takovou tu osvobozeneckou pózu a div se před školou nezhroutit na chodník a políbit ho :D Hmmm... myslím, že nejsem studijní typ.
Víkend využívám hlavně k tomu, abych si odpočinula (takže skoro nic nedělám). Takže to pro mé tělo musel být docela šok, když jsem se v sobotu s kámoškou E. - chodily jsme spolu na základku a i teď jsme spolu v jedné třídě - konečně rozhodla jít do fitka. Už dlouho jsem to měla na seznamu věcí, které chci udělat. Sice nerada zkouším nové věci (jo jsem děsná :3), ale zkušenosti sbírám ráda.
Inu, sbalila jsem si legíny, tričko, ručník a peněženku a šlo se. Za celodenní jednorázový vstup jsem zaplatila 60 Kč. To by bylo zvládnutelný, kdyby tam E. nechtěla být jenom hodinu. To už považuju za vyhozený prachy, protože já peníze fakt ne*eru :D T_T
Asi půl hodiny jsme byly na rotopedu, abychom se zahřály... ... ... děsná nuda. -_- Původně to mělo být jen pět minut, aby se akorát aktivovaly svaly, ale někdo to pořád protahoval :D Pak se dostalo na opravdové cvičení - to už nuda nebyla. Spíš záhul.
Šla jsem na několik strojů se zaměřením na stehna a zadek, břicho, ruce a poslední chvíle jsem strávila na běžícím pásu. To mě bavilo asi ze všeho nejvíc. Zato ty ruce, to bylo celkem v háji. I nejmenší zátěž mě totálně zlikvidovala.
No, dneska je to jediný, co mě bolí, zadek, takže jsem se asi měla likvidovat víc. Co už. Až budu mít zase jednou prachy na rozhazování, utratím je za něco jinýho, protože lehsedů můžu udělat kolik chci a taky mě to nebude nic stát :D
Dneska jsem ale dostála svým slibům a dělala velký kulový. ^^ takže teďka tu sedím s hrnkem od kafe, poslouchám Nightcore a píšu nudný článek. Dá se. :3 Musím si totiž oddechnout, protože zítra jedu na pětidenní sportovní kurz, který je pro prváky povinný. Opakuji, povinný. -.- Jejich mínus... až mě uvidí hrát basket, praskne jim od smíchu bránice.
Sayonara,

nAensi


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama