30 Days Meme - 10. - Moje první láska a polibek -_-

31. prosince 2013 v 19:01 | nAΣnsi Seuτa ~ |  Co se jinam nevešlo

Well... tohohle tématu jsem se obávala. :DKdyž jsem byla mladší, samozřejmě jsem se zamilovávala tak často, jako jiní lidé mění barvu vlasů a pokaždé šlo o tu pravou lásku. :D
Ale ta první velká láska byla asi nejintenzivnější... a taky jediná do jisté míry opětovaná ._.
Neumím o tom před nikým mluvit, i když je to už víc než rok pryč.
Každopádně on byl velký zvíře na základce - chlastačky, hulení... něco tvrdšího - a já... jsem byla já :D O rok níž, šedá myš ˇ^ˇ (to se rýmuje a zní to jako z nějaký knížky pro puberťačky :D)
Ale bylo to tak, otevřeně jsem si od začátku uvědomovala - a všichni ostatní kolem mě taky - že není nic, co bych já měla a ostatní ne. Nikdo nechápal, co na mně vidí.
Moje první opravdová pusa přišla dost nečekaně. Byla jsem u něj doma - chvíli předtím jsme se po sobě váleli na jeho posteli, ale jen jako kámoši - tak jsme se předtím dohodli. Jenom kámoši. Už ve chvíli, kdy jsem to řekla, mi bylo jasný, že to zní jako lež. Ten den jsem na sobě měla červené tričko, to si pamatuju :D Vstali jsme z postele, že půjdu domů... najednou mě objímal, přitáhl si mě k sobě a bylo to.
Zpětně mě napadá, že ho asi už nebavily všechny ty zářezy, jedna lehká holka za druhou, že zkusil mě. Čtrnáctiletou celkem duševně nevyrovnanou a k tomu nevyspělou blbou lehkou holku - to je výzva.
Mojí kamarádce o pár měsíců později řekl, že je fajn, že jsem už v pohodě, protože ve chvíli kdy mě poznal, jsem byla úplně v prdeli.
Pravda je taková, že mu lhala. Nebyla jsem v pohodě. Zážitky s ním mám už celkem v mlze - bavil se mojí přítomností pouhej měsíc. Jasnější je pro mě to, co bylo potom. Že jsem se litovala, brečela a přála si, aby se ke mně vrátil. Namlouvala si, že ke mně cítil aspoň něco.

Yep. Už jsem v pohodě. Od tý doby jsem s žádným klukem nic opravdovýho neměla... city jsou toxická věc. ._.
Mohla bych to ještě dlouze rozvádět, ale myslím, že by se to stejně nikomu nechtělo číst.

nAensi~
(obrázek z weheartit)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama