30 Days Meme - 4. - Názor na náboženství

25. prosince 2013 v 17:58 | nAΣnsi Seuτa |  Co se jinam nevešlo

Jop. Náboženství.Tak na náboženství nemám zrovna nejlepší názor. Jsem ateistka a moji rodiče také, takže jsem ani neměla kde si k "Bohu" vytvořit vztah.
Samo o sobě by mi až tak nevadilo, jde spíš o to, co s ním lidé udělali. Ze začátku to byl způsob, jak si dodávat naději a vysvětlení pro různý nepochopitelný věci... pak přišel nějakej chytrák a začal lidi zastrašovat.
Ok, budhismus - to je mi asi nejbližší.
Ale většina těch extrémistických náboženství mi doslova pije krev. Taky mě štve, že spousta zločinců používá "náboženské důvody" jako výmluvu pro své činy. A oni jim samozřejmě sníží trest, protože to by přece bylo omezování osobní svobody, upírat jim náboženství.
Uh. -_-
Měli byste teď vidět můj výraz :D :D
Nad Jehovisty - například - se mi taky zvedá žaludek. Viděla jsem jedno propagační video (link)... to stačilo k tomu, abych měla chuť ty Jehovistky, které potkávám každé ráno cestou do školy, měla chuť nakopnout.

Jo, je hezké, pomyslet při brečení nad postelí umírajícího, že ho čeká něco hezkého v lepším světě - to jo. Ale osobně myslím, že bez náboženství bychom se klidně obešli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama