30 Days Meme - 5. - Okamžik, kdy jsem přemýšlela o sebevraždě

26. prosince 2013 v 13:24 | nAΣnsi Seuτa ~ |  Co se jinam nevešlo

Jdem si vylívat srdíčko. Teda kdybych nějaké měla O_oNa sebevraždu myslím přibližně tak 3/4x denně, pořád se okrajově zdržuje v mých myšlenkách - a to i ve chvílích, kdy mi třeba vůbec smutno není :D
So... budu psát třeba o momentě, kdy jsem vážně přemýšlela o sebevraždě mé vlastní osoby. (btw už mě štve slovo sebevražda -.-)
Nejjasněji se mi asi vybavuje, jak stojím na okenním rámu u nás v bytě ve třetím patře.
To mi bylo 13 a byla jsem - mírně řečeno :D - přecitlivělá. Samozřejmě v tom měl prsty kluk, že jsem se chtěla zabít, že jo, jinak by to nebylo správně dojemné. (T____________________________T)
Je to vskutku melodramatická romance. -_-
Prostě jsem mu na Facebooku po několikaměsíční "zamilovanosti" sdělila své city a on, tuším, odepsal něco jako "aha" :D
Slyšeli jste o syndromu zlomeného srdce? Je to stav, který se dostaví po velkém emočním šoku a může být celkem nebezpečný - někdy končí infarktem.
No a něco podobného se stalo mě, vážně mě to hrozně vzalo *baka* -.- Moc dobře si to ani nepamatuju, ale tekly mi slzy, špatně se mi dýchalo a hrozně divně mi bilo srdce :D Tak jako... sice hlasitě, ale nepravidelně.
A tak jsem si stoupla do toho otevřeného okna a opravdu jsem skoro skočila. Nakonec jsem to neudělala a dneska jsem za to ráda... tenkrát jsem ale neskočila kvůli sobě, ale kvůli lidem, které bych tady nechala. A díky hlasu mé babičky, kterou jsem nikdy nepoznala, protože umřela na rakovinu, když byla máma ještě malá... i tak k ní mám hodně zvláštní vztah a úctu. Její jméno v korejštině používám už nějaký pátek jako přezdívku.
Well... tak to by byl okamžik, kdy jsem přemýšlela, že opustím tento svět. Nesnažím se tu o nějaký vážný příběh, protože to z toho ani udělat nemůžu :D
Spíš jde o to, jak zkreslený jsem měla vnímání a málem jsem kvůli němu udělala velkou chybu.

(obrázek z weheartit)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama