30 Days Meme - 15. - Mí oblíbení blogeři

26. ledna 2014 v 8:06 | nAΣnsi Seuτa ~ |  Co se jinam nevešlo

To bude asi trochu obsáhlejší... i když uvidíme, rozepisovat se moc neumím.
INDEANA22letá alternativní slečna, pohybující se na blogové scéně relativně krátce, ale i tak má její blog spoustu čtenářů. Včetně mě. Sledovala... stalkovala :D jsem ji ještě předtím, než si ho založila.
Indeana - či Adriana Křečková, chcete-li - se stala relativně známou v České republice potom, co se stala Miss Tattoo 2013. V současné době se modelingu věnuje jen ve volném čase. Blog si prý založila aby zamezila neustále se opakující dotazy na asku - od jejích vlasů po tetování. Zveřejňuje tam různé šikovné rady a tipy, povětšinou DIY a také vlastní zkušenosti ohledně clip-in vlasů, kérek a make-upu.
Určitě vřele doporučuju aspoň otevřít, každý si najde něco, co zaujme :)


(Orientační obrázek k druhům piercingu - článek Piercing (Fotodokumentace)

KESTRIN COLERIDGE


Beauty blogerkám obvykle moc nedávám (obzvlášť ne českým), ale tahle výjimka potvrzuje pravidlo. Zajímám se spíše o blog samotný, o autorce téměř nic nevím. Je jí 16 (jako mně) a studuje obchodní akademii (jako já :D). Tenhle blog má už téměř 5 let.
Publikuje návody na účesy, make-up - její blog je v podstatě to stejně jako u Adriany, akorát v "bledě modrém"... ostatně jiný druh blogů já v podstatě nesleduju - a různé rady, které se hodí každé dospívající dívce.


(ukázka z článku: FOTONÁVOD - Drdol z rybího copu)

HUONGOpět - z nějakého důvodu pro mě vyčnívající česká fashion blogerka. I když, jak vidno, ne tak úplně česká. Co si pamatuju - znovu jsem to na blogu nemohla najít - jde o Vietnamku žijící v Praze a studující ve Francii. Slečna mi přijde hodně sympatická a často se na její stránky vracím pro inspiraci, když mám chuť na trochu... přirozenější look.
Z toho už vyplývá, že přidává převážně outfity. Ale také DIY, zážitky z cest a své fotografie.


(Ukázka z článku DIY: Newspaper nail print)

TERI
Buuhuu. Momentálně pozastavený blog. TwT
16letá blogerka milující korejskou módu, anime a mangu. Soustřeďuje se hlavně na články o ulzzang stylu a různé typy ohledně životního stylu Asiatů. Taky publikuje různé tamní osobnosti. Pro mě je to takové malé okýnko do Jižní Koreje a Japonska :3 Mám takový dojem, že jsem četla všechny její články ale to mě nezastavuje v tom, abych si je pročítala znovu a znovu. Dokud zase nezačne blogovat. >.>

♔ ♔
kfashion | TumblrSEMI - HIATUS


(Ukázka z článku Základy korejské módy)

Well tak to by byly asi moje 4 nejoblíbenější blogerky. Jo, žádní chlapi. Ale žádný bloger mě ještě neoslovil tak, že bych jeho web začala navštěvovat pravidelně.
Samozřejmě mám i jiné oblíbené blogy (Becky, Rose...), ale dnes jsem se s vámi chtěla podělit spíš o blogerky, které publikují proč širší veřejnost. (Jestli ta věta dává smysl :D)

nAensi~


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama