Whoa

12. ledna 2014 v 12:50 | nAΣnsi Seuτa ~
Yo minna :3
Ano, to jsem já... s nepovedeným sugar skull make-upem. Chtěla jsem tam dát mnohem víc kamínků a víc si s tím pohrát, ale ty správně velké kamínky jsem nenašla a na propracování nebyl čas. Takže je to spíš trial verze...-.-
Možná si někteří - občasní... náhodní... vymodlení :D - čtenáři všimli, že teď skoro nepřidávám. Za to se opravdu omlouvám, každý den, kdy nic nenapíšu, mám chuť omlátit si hlavu o stůl, ale nějak to nezvládám. V mém osobním životě je to teď bohužel trochu komplikované. Když už náhodou mám volnou chvilku, prostě sedím u počítače a koukám do blba, aniž bych něco pořádného udělala, jsem venku, nebo ležím v posteli a čtu si. (Byla jsem po dlouhé době v knihovně... 4x300 stránek jsem přečetla za 3 dny... něco je se mnou špatně :D)
A co se událo nového v posledních dnech?
... ... mám za sebou první týden ve škole v novém roce. Každý. Den. Aspoň. Jedna. Písemka. Jinak by to asi byla nuda. -_- V úterý jsme psali slohovky - vypravování.
Ukuchtila jsem jakýsi žblebt o mladém chlapci, který se chystá na první rande a mysl má plnou paranoidních představ. Doufám aspoň v trojku.
15. dostanu výplatu :3 Takže asi podniknu nákup paruky, uvidíme. Doufejme. ._.
Když kliknete na celý článek, najdete mou nahou fotku!!!
Jaja, ich bin ein Photoshop Master.
nAensi~ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama