Animefest 2016

8. května 2016 v 20:15 | nAensi seuta |  CosplayRok se s rokem sešel a já opět navštívila Animefest, letos už můj třetí!
Bohužel jsem si ho tentokrát neužila tolik jako předchozí dva ročníky, jelikož jsme se s Naomi zúčastnily soutěže Cosplay Debut a měly s tím nejen mnoho stresu, také nám to ukradlo kvanta času. Z programu jsem navštívila vlastně jen FestDance a Cosplay Soutěž, na nějaké promítání ani pomyšlení. Zato si moc dobře pamatuju burgery ze stánku s jídlem. A nudlovou polévku, kterou jsem narychlo vysrkala ve frontě.


V pátek jsem con navštívila v civilu, vybavená svým prehistorickým foťákem a nafotila pár minisetů, které můžete naleznout níže na konci článku. ↓ Upřímně s fotkami nejsem vůbec spokojená, nejradši bych je všechny vyhodila do koše, ale jelikož vznikly pro esogames.cz, neměla jsem na vybranou.~pár fotek s mými amigos~

V sobotu mě zdobil můj hlavní cosplay, Bloodseeker Strygwyr z Doty 2. (Jo, fakt překvapivý, já a cosplay z Doty, wow.) S tím překvapivě nejsem spokojená, dodělávala jsem ho hodně na rychlo a podle toho vypadá. K tomu mě zradil make-up a katastrofa byla na světě. Zatím nemám bohužel mnoho fotek, ale měli jsme s kamarádem Mittym zajímavý photoshoot, takže v budoucnu určitě nějaké budou.
Taky dorazil můj drahý Matt ve svém prvním cosplayi Shockblade Zeda z LoL, který se mu podle mě opravdu povedl. ♥ Samozřejmě jsem si s ním musela udělat pěkně bojovou fotku, jak to mezi lolkem a dotou má být!
Potkala jsem se také s cosplayerkou Anti Mage, což mi udělalo hroznou radost jako vždycky, když vidím cosplay z Doty.


foto: Zdenka Jelínková


(prý vypadám, jako kdybych byla zapojená do zásuvky, ale to je samozřejmě jenom trapnej vtip,
kterýmu máte všichni zakázáno se smát)


A v neděli jsem nahodila hipsterský look a s Natsu jsme oblékly své cosplaye Max a Chloe z Life Is Strange (v mém případě velmi narychlo spíchnutý cosplay :D)! Měly jsme focení s kamarádem Effíkem, k článku doplním, až budu mít fotky.


~ještě jedna fotka s amigos na zastávce~


~a v šalině~


Chloe Price: https://www.facebook.com/Natsu-Cosplay-902989243094380/

Focení v pátek
Děkuju všem za spolupráci a doufám, že z fotek nebudete tak zklamaní jako já. :D

nAensi~


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyMalande LadyMalande | Web | 19. května 2016 v 0:15 | Reagovat

Boží cosplaye! Jste všichni moc šikovní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama